Robey nieuwe kledingleverancier Sportclub Irene

Beste leden,

Helaas is het merk Masita in april failliet verklaard. Masita was de afgelopen jaren onze leverancier van tenues en overige kleding. Door dit faillissement en de onzekerheid of er een doorstart zou plaatsvinden was Sportclub Irene genoodzaakt om op zoek te gaan naar een nieuwe leverancier. Wij zijn dan ook verheugd om bekend te maken dat Robey via Voetbalshop.nl Maastricht vanaf heden onze nieuwe kledingleverancier is voor de komende jaren.

Robey is een gerenommeerd Nederlands sportkledingmerk dat een rijke historie heeft in het voetbal. We zien Robey als een betrouwbare kledingpartner voor de komende jaren. In het lopende seizoen zal ieder team volledig in het nieuw gestoken worden met de kleding van Robey. Ook stellen wij onze leden in de gelegenheid om via onze website de mooie sportlijn van Robey tegen attractieve prijzen te kopen. De webshop zal binnenkort via de website van Sportclub Irene te bezoeken zijn.

Namen het bestuur van Sportclub Irene,

Bèr Vinken

Deel dit bericht:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email