Ledenadministrateur t.b.v de Sportclub Irene Jeugdafdeling

Wij zijn per direct op zoek naar een enthousiaste en gedreven ledenadministrateur m/v om het team van vrijwilligers bij onze voetbalvereniging te versterken. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het beheer van onze ledenadministratie bij de jeugdafdeling.

Taken en verantwoordelijkheden:
• Verwerken van inschrijvingen, uitschrijvingen, wijzigingen in ons ledenadministratiesysteem
• Beheren van contactgegevens van jeugdleden, trainers en vrijwilligers

Profiel:
• Accuraat en gestructureerd kunnen werken
• Goede communicatieve vaardigheden en verenigingsgericht denken en handelen

Wij bieden:
• Een uitdagende vrijwilligersfunctie binnen een gezellige en ambitieuze voetbalvereniging
• De mogelijkheid om bij te dragen aan de ontwikkeling en groei van onze vereniging

Interesse?
Herken jij jezelf in bovenstaand profiel en wil jij graag een bijdrage leveren aan onze mooie voetbalvereniging? Stuur dan een mail naar secretaris@sportclubirene.nl. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jeroen Triest (secretaris 06-46078348) of  Wim Daemen (leden administratie senioren 06-48761441)

Deel dit bericht

Meer nieuws

Sportclub Irene 2 zoekt een assistent scheidsrechter
Faassen Plants viert 100-jarig jubileum!
Kick off Sportclub Irene selectie ter voorbereiding op het nieuwe seizoen 2024/2025.