Jan Mewiss overleden

Onlangs bereikte ons het droeve bericht dat ons lid Jan Mewiss overleden is.

Jan was al sinds 5 mei 1955 lid van onze vereniging.

De meesten onder ons kennen Jan als jeugdleider en herinneren hem als scheidsrechter bij de junioren en de laatste jaren als leidsman bij de senioren op de zondagmorgens aan de Watertoren.

Ook was Jan altijd aanwezig bij de thuiswedstrijden van ons 1ste elftal. Voor hem letterlijk en figuurlijk een thuiswedstrijd dit omdat er geen enkel lid zo dicht bij het sportpark aan de Wateroren woonde als Jan met zijn familie.

Na de verhuizing van de Watertoren naar de Bakenbos zagen we hem, mede door zijn afnemende gezondheid, steeds minder op de voetbalvelden. Desondanks bleef Jan trouw lid en volgde onze club op afstand.

Wij wensen Jan zijn nabestaanden veel sterkte toe om zijn verlies te verwerken.

Bestuur Sportclub Irene

Deel dit bericht:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email