Ferdie Heijmans nieuwe HJO Sportclub Irene

Sportclub Irene presenteert Ferdie Heijmans als nieuwe Hoofd Jeugd Opleiding. Ferdie is 55 jaar en al jaren verbonden aan onze vereniging. Afgelopen jaren is hij trainer geweest van o.a. de JO17-1, JO19-1 en de selectie.

Eind vorig seizoen nam Ferdie afscheid als trainer van de JO19-1. Hij wilde na ruim 20 jaar trainerschap bij diverse verenigingen eens wat anders. In zijn nieuwe functie zal Ferdie trainers en leiders gaan begeleiden in het geven van trainingen en coachen tijdens wedstrijden. De nadruk voor Ferdie zal in het eerste seizoen komen te liggen op de onderbouw. Belangrijk hierbij zijn de leeftijd specifieke kenmerken in de diverse leeftijdscategorieën. Ferdie zal in de leeftijdscategorieën zo snel mogelijk kennis gaan maken met alle trainers, leiders en coördinatoren na de zomervakantie. Hij staat ook altijd open voor voetbalinhoudelijke vragen.

We wensen Ferdie veel succes in zijn nieuwe rol!

Deel dit bericht:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email