De Grote Clubactie gaat weer van start

Beste leden,

Dit jaar doen wij weer mee met De Grote Clubactie. Voor Sportclub Irene is dit een belangrijke en waardevolle actie om samen met de leden extra wensen in vervulling te brengen. Het pannaveld staat al enige tijd op de agenda en dit komt nu steeds dichterbij, mede door de komst van kunstgras bij Sportclub Irene.

De start van de actie is op zaterdag 24 september 2022. Op die dag starten alle deelnemende verenigingen door heel Nederland met de verkoop van hun loten. De trekking is op 6 december 2022. Dus is er circa 8 weken de tijd om loten te verkopen. Iedere speler krijgt een eigen boekje met loten en een persoonlijke QR-code. Er zijn 5 prijzen te winnen voor Sportclub Irene leden die de meeste loten verkopen. Met onze vereniging doen er ruim 700 leden mee aan De Grote Clubactie! Ons doel is per lid minimaal 3 loten te verkopen.

De loten zijn vanaf zaterdag 24 september, per team af te halen, in het secretariaat.

Alvast dank voor jullie medewerking en wij wensen iedereen veel succes met het verkopen van de loten!

Sportieve groet, bestuur Sportclub Irene

Deel dit bericht

Meer nieuws

Indelingsprotocol voor Sportclub Irene-jeugd voor het seizoen 2024/2025
Update: Meiden Sportclub Irene alweer kampioen! (incl. verslag wedstrijd)
Vacature: Sportclub Irene zoekt dames (25+) om team te versterken!