De evenementencommissie stelt zich voor….

Het bestuur en jeugdcommissie presenteren vol trots de evenementencommissie. Deze commissie is in het leven geroepen om alle activiteiten die Sportclub Irene rijk is te coördineren. Dit geldt voor bestaande, maar zeker ook voor nieuwe activiteiten. Hierbij stelt de commissie zich graag voor:

Hallo, wij zijn Giel Oehlen en Jan van Dijk. Nu onze actieve voetbalcarrière bij Sportclub Irene er na vele jaren op zit vonden wij het leuk om op een andere manier actief te blijven binnen de club. In samenspraak met het bestuur en jeugdcommissie zijn wij daarom vanaf dit seizoen gestart als evenementencommissie binnen Sportclub Irene. Samen zullen we de evenementen binnen onze club coördineren. Mochten jullie het leuk vinden om zelf iets te organiseren laat het dan weten via evenementen@sportclubirene.nl. Wij zullen dan kijken of het binnen de agenda past en waar nodig jullie ondersteunen in de organisatie. Houdt vooral regelmatig de agenda (https://sportclubirene.nl/kalender/) in gaten om te zien wat er dit seizoen bij Sportclub Irene te doen is!

Deel dit bericht:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email