Daamin Arssi maakt overstap naar Jeugdopleiding Fortuna Sittard

Dat er bij Sportclub Irene iedere zaterdag veel talent over het veld rent, wisten wij uiteraard al lang. Bij tijd en wijlen wordt dat gelukkig ook bij de BVO’s uit de regio opgemerkt. Daamin Arssi, jeugdspeler van de JO11-1, zal vanaf seizoen 2024-2025 het O12 team van Fortuna Sittard versterken. Door zijn talent en spel is hij de afgelopen tijd meerdere malen opgevallen bij de scouts van de Sittardse jeugdopleiding, wat hem nu een stap naar Fortuna heeft opgeleverd. Vanaf 2018 heeft de inmiddels 9-jarige Daamin al bij Sportclub Irene gevoetbald en als club mogen we dan ook zeer trots zijn dat een van onze jeugdspelers deze prachtige kans heeft gekregen.

Daamin, namens iedereen bij Sportclub Irene wensen we jou heel veel succes bij Fortuna Sittard! Je gaat het daar fantastisch doen, wij zijn trots op je!

Deel dit bericht

Meer nieuws

Indelingsprotocol voor Sportclub Irene-jeugd voor het seizoen 2024/2025
Update: Meiden Sportclub Irene alweer kampioen! (incl. verslag wedstrijd)
Vacature: Sportclub Irene zoekt dames (25+) om team te versterken!