Aankomend weekend in het teken van onze partnerclub FC Robinstijn

Beste leden en supporters van Sportclub Irene,

Aankomend weekend staat in het teken van onze partnerclub FC Robinstijn. FC Robinstijn schittert op de shirts van onze selectie en brengt voetbalwensen voor kinderen in vervulling.

Sportclub Irene is meer dan voetbal en dat willen wij extra aandacht geven aankomende zondagmiddag tijdens de thuiswedstrijd van Sportclub Irene 1 tegen Brevendia 1. Wij willen jullie graag uitnodigen om te komen kijken naar de wedstrijd en er zijn tevens mooie prijzen te winnen met de loterij.

Onze vaste sponsoren en FC Robinstijn hebben diverse prijzen ingebracht voor de loterij waarvan de opbrengsten naar FC Robinstijn gaan om voetbal gerelateerde kinderwensen in vervulling te laten gaan. Kinderen in de leeftijd van 5 tot 18 jaar, die het om welke reden dan ook verdienen om eens een dag in het zonnetje gezet te worden.

Zo hebben wij vorig jaar FC Robinstijn met ambassadeur Danny Post op bezoek gehad voor onze jeugdspeler Sed.

Graag tot zondag! Aftrap 14:30 uur

Sportieve groet, bestuur Sportclub Irene

Deel dit bericht:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email